Hakkımızda


Sadece gülüşünüzü değil, hayatınızı değiştirmek amacıyla yola çıktık. Bizim önceliğimiz; bu yolda siz saygıdeğer hastalarımızı en huzurlu ve dinlendirici ortamda tedavi etmek.

“Diş polikliniği” dendiğinde akıllara ilk olarak cerrahi görünümlü bir ortam geliyor olabilir. Fakat biz bu algıyı kaldırıyoruz! Ankara’nın merkezi Çankaya’da sağlıklı dişlere ve mükemmel bir gülüşe kavuşacağınız bir diş sağlığı merkezi kurduk. Modern ve son teknolojiye sahip olan Dentura’da kendinizi rahat ve iyi hissedebilirsiniz. Diş hekimliği prosedürleriyle ilgili kaygı ve fobilerin sadece çocuklarla sınırlı olmadığını, yetişkinlerin de bu problemi yaşadığını biliyoruz. Bu nedenle; hastalar endişe yaşamasın diye rahatlatıcı görsellerin ve müzikleri duyabileceği dinlenme alanında tedavi öncesi ve sonrasında rahatlayabilir kendinizi rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz.

“Sadece dişlerinizi değil, hayatınızı da değiştiriyoruz.”

Geleneksel diş kliniklerinden farklı olarak Dentura’da endişe yaşamayacak, aksine rahat hissedeceksiniz. Bekleme alanımızdaki ilgi çekici dünya şehirlerini gösteren yüksek çözünürlüklü videoları içeren geniş ekran TV'lerden, yoğun programınızı geride bırakmanıza yardımcı olacak dinlendirici müziğe kadar en ince ayrıntıları düşündük. Her şeyden önce adım attığınız andan, çıkana kadar ekibimizin sıcak gülümsemesi size eşlik edecek.

Hak ettiğiniz diş bakımını sağlamak adına en gelişmiş diş ekipmanlarını, en iyi malzemeleri ve araştırma odaklı uygulamaları kullanıyoruz. Dentura, Ankara’da sağlıklı dişler ve mükemmel bir gülümseme için tek adres! Aynı zamanda Dentura; diş implantları, ortodonti tedavisi ve dijital gülüş tasarımı gibi A’dan Z’ye kadar ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz, 350 metrekare alana sahip A Plus hizmet kalitesinde ağız ve diş sağlığı polikliniğidir.

Dentura Ağız Diş Sağlığı, Ortodonti, Çene Cerrahisi İmplant Uygulama & Estetik Diş Polikliniği, yeni nesil diş hekimliğini kendi değerleriyle birleştirerek uygulamalarını kişiye özel çözümlerle ortaya koymayı hedeflemiştir. Bunun yanında uluslararası standartlarda teknik uygulamalarla estetik diş hekimliğini buluşturmakta ve özünde bir sanat olan mesleğin tüm branşlarını birleştirerek çözüm sunmaktadır.

Dentura kadrosu, kurucularımız Dr. Gürsu Hakan SAMANCI ve Dr. Mahmut KADIOĞLU liderliğinde, nitelikli ve alanında tecrübeli diş hekimlerinden oluşuyor. Güzel bir gülümsemenin bireyin kişiliğinde olumlu bir değişiklik yaratacağına inanıyoruz. Bize güvenin, ülkedeki en yetenekli profesyoneller tarafından tedaviniz gerçekleşecek. Doğal dişler ve mükemmel bir gülümseme için kendinize zaman ayırın ve ayrıcalıklarımızdan yararlanın.

Yaşadığınız kötü diş kliniği hatıralarını zihninizden silmeye çalıştığınızdan eminiz! Bu nedenle size keyifli deneyimleri, mutlu bir şekilde geriye dönüp bakabileceğiniz anları yaşatmak istiyoruz.

Kendinize olan güveninizi arttırmaya ve baş döndürecek bir gülümsemeye sahip olmaya ne dersiniz? Ekibimizle her karşılaştığınızda ağız sağlığı hakkında yeni bir şeyler öğrenmeye hazır mısınız? Diş hekimliğini bir bütün olarak algılama şeklinizi değiştirin! Bugün bizi arayın ve Dentura uzman ekibinden randevu almayı unutmayın!

Türkiye'de kaliteli diş tedavisi hizmeti sunmayı ve ülkenin en iyi diş hekimliği hizmet sağlayıcısı olmak için prestijli uluslararası sertifikaları ve akreditasyonları almayı hedefliyoruz.Bizi tercih edin, korkularınızı yenerek sağlıklı dişlere merhaba deyin!